Sprzątanie mieszkań – Lublin

Sprzątamy mieszkania, apartamenty, kawalerki w Lublinie. Poniżej znajdziesz nieco więcej informacji na ten temat. Chcesz poznać cenę naszych usług sprzątania? Zadzwoń lub napisz do nas !

Ekipa sprzątająca mieszkanie

Usługi sprzątania, które robią różnicę

Wracasz do mieszkania – po pracy, zmęczony, po ciężkim dniu. Chcesz w końcu porozmawiać z mężem, dziećmi, pobiegać, obejrzeć ulubiony serial, zadzwonić do przyjaciółki, ale zauważasz, że stan Twojego mieszkania pozostawia wiele do życzenia. Pierwsze co musisz zrobić to wziąć się za żmudne i czasochłonne posprzątanie swojego lokum. Teraz wyobraź sobie, że może być zupełnie inaczej! Wchodzisz do całkowicie czystego, pachnącego świeżością apartamentu. W dodatku nie trzeba było podnosić palca, aby to osiągnąć. To wszystko – to wspaniałe uczucie jest jak najbardziej do spełnienia, dzięki zaufanej marce jaką jest solidna ekipa sprzątająca z Lublina – ZamowSprzatanie.pl Wszystko co musisz zrobić to umówić termin i zakres usługi sprzątania mieszkania.

Indywidualne podejście do każdego zlecenia

Do każdego zlecenia sprzątania podchodzimy indywidualnie. Wsłuchujemy się Twoje oczekiwania. Jesteśmy elastyczną ekipą sprzątającą, sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

Zakres usługi sprzątania

Nasze wieloletnie doświadczenie w sprzątaniu mieszkań pokazuje, że każdy klient potrzebuje czegoś innego, dlatego wychodząc naprzeciw nie ubieramy w sztywne ramy naszych usług. Wycenimy wszystkie Twoje potrzeby i wykonamy tylko to czego potrzebujesz. Czym się zajmujemy?

 • sprzątanie generalnie
 • odkurzanie podłóg, dywanów i wykładzin
 • mopowanie, dokładne mycie podłóg
 • czyszczenie mebli tapicerowanych z plan, pranie kanap
 • wycieranie kurzy z mebli i urządzeń
 • sprzątanie kuchni – mycie blatów kuchennych, czyszczenie glazury i terakoty, czyszczenie sprzętów AGD, mycie lodówki, mikrofali, zamrażarki, piekarnika, płyty grzewczej
 • sprzątanie łazienki – czyszczenie armatury, mycie blatów, umycie luster, kabiny prysznicowej, odkamienianie
 • mycie okien
 • czyszczenie luster
 • wyniesienie śmieci
 • odpylanie ścian
 • odkurzanie i czyszczenie listew przypodłogowych
 • odkurzanie i czyszczenie żyrandoli, kinkietów, plafonów, lamp
 • pozbywanie się pajęczyn

Zakres może być bardzo szeroki, ale to Ty wybierasz czym się zajmiemy i na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę.

Środki czystości i akcesroia

Środki czystości i profesjonalny sprzęt i akcesoria

Korzystamy jedynie z profesjonalnych preparatów jak i zawsze zawierają się one w cenie ustalonej za sprzątanie mieszkania. Używamy również tylko sprawdzonych akcesoriów i sprzętu do sprzątania Twojego mieszkania.

Elastycznie podchodzimy do wyboru środków czystości przy sprzątaniu Twojego mieszkania. Co to oznacza? Jeśli masz preferencje, powiedz nam o tym, użyjemy Twojego ulubionego płynu, czy np. tylko przyjaznych dla środowiska środków czystości.

Harmonogram i godziny sprzątania

Nasza ekipa sprzątająca ZamowSprzatanie.pl to zespół ludzi z nienormowanym, elastycznym czasem pracy. Dlatego sprzątanie Twojego mieszkania możliwe jest w różnych godzinach, zarówno tych porannych, w ciągu dnia jak i do późnych godzin wieczornych.

Wykonujemy również sprzątanie jednorazowe jak i abonamentowe – stałe zlecenie. Nieważne czy chciałbyś posprzątać mieszkanie jednokrotnie przed weekendem, przed wizytą gości, po dobrej imprezie czy może interesuje Cię stałe utrzymanie Twojego mieszkania w idealnej kondycji – sprzątanie raz w tygodniu, raz na dwa tygodnie czy raz w miesiącu. Oczywiście dla stałych zleceń sprzątania oferujemy atrakcyjne rabaty – jesteśmy pewni jakości swojej pracy dlatego zawsze łatwiej sprząta nam się po nas samych 🙂 – stąd możemy zaoferować rabat.

Mikrokawalerka i duży apartament

Nie ma znaczenia czy posiadasz małą 25m2 kawalerkę czy przestronny, nowoczesny apartament. Każde mieszkanie wymaga stałego sprzątania dbania o czystość, a my nie wybrzydzamy tylko pracujemy nad tym co nam powierzysz. Nasza ekipa sprzątająca z Lublina śmiało podejmie się każdego zlecenia.

Sprzątamy Lublin, Świdnik, Łęczna, Nałęczów i wiele innych

Sprzątamy głownie w Lublinie i okolicach. Dojazd zawsze jest darmowy w Lublinie – natomiast poza Lublinem jeśli odległość Twojego mieszkania od Lublina jest znaczna, zawsze ewentualne dopłaty za dojazd wyceniamy z góry podczas rozmowy telefonicznej.